SEPC ATIDARO DAR VIENĄ COWORKINGO CENTRĄ VILNIUJE

Turime gerų naujienų – nuo birželio 1 dienos naujas pirmojo Lietuvoje coworkingo (bendradarbystės) centro – Hub Vilnius skyrius atsidaro Gedimino 9 prekybos centre, NVO Avilyje. NVO Avilys tai bendruomeninė nevyriausybinių organizacijų ir socialinių inovatorių darbo, kūrybos ir bendravimo erdvė įsikūrusi 500 kv.m. plote, trečiame prekybos centro aukšte.


Kas yra coworking‘as?

Tai bendras darbas vienoje erdvėje su kitais laisvai samdomais profesionalais. Tai inovatyvus požiūris į darbo vietą. Įsivaizduokite kavinės su bevieliu internetu ir biuro derinį. Coworking‘o centrai suteikia galimybę komandoje dirbti skirtingų profesijų žmonėms, kurie dažnai dirba vieni, skatina kūrybiškumą, bendradarbiavimą ir iniciatyvumą, suteikia galimybę dirbti komandoje ir visapusiškai tobulėti. Taip pat leidžia dalintis ir taupyti išteklius. Coworking‘o judėjimas prasidėjo prieš 5 metus San Franciske ir sparčiai išplito didžiuosiuose miestuose daugelyje šalių.


Hub Vilnius skyrius (bus įrengta apie 30 darbo vietų) Avilyje yra ideali vieta visuomeniškiems laisvadarbiams, nes po vienu stogu dirbs dar 10 NVO ir būrys savanorių. Susidomėjote? Tuomet kviečiame jus tapti Hub nariais ir prisijungti prie bendraminčių būrio.

Narystės sąlygos ir daugiau info: http://www.hubvilnius.lt/naryste/

Sekite mus Facebook: www.facebook.com/hubvilnius ir Twitter: @hubvilnius

Paklausimai: el.p. info@hubvilnius.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *