Apie mus

Viešoji įstaiga „Socialinės ir ekonominės plėtros centras“ (sutrump. SEPC) – tai šiuolaikiška, kompetetinga, kūrybinga organizacija, nuo 2003 metų teikianti kokybiškas konsultacines paslaugas viešojo ir privataus sektoriaus klientams.   Mūsų pagrindinė paslauga yra sėkmingas įmonės ar institucijos parengimas Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos panaudojimui. Tai mes geriausiai sugebam daryti.  2009 metais bus skelbiami nauji kvietimai teikti paraiškas pagal įvairias paramos priemone. Kviečiame jau dabar kreiptis į mus dėl konsultacijų ir projektų rengimo. Turime ypatingų pasiūlymų, kurie nereikalauja didelių investicijų iš kliento pusės. Suteikiame garantiją savo paslaugoms. Jeigu, negausite paramos – grąžinsime Jums dalį arba visus mums sumokėtus pinigus! Šito negali pasiūlyti nė viena kita Lietuvoje veikianti konsultacinė įmonė. Mūsų teikiamos paslaugos: 

  • Kliento galimybių ES fondų paramai gauti analizė ir įvertinimas, konsultacijos visose paramos gavimo srityse.
  • Galimybių studijų, investicinių projektų, verslo planų, energetinių auditų, rinkos tyrimų ir visų kitų reikalingų dokumentų paramai iš ES struktūrinių fondų gauti parengimas.
  • Projektų administravimas: viešųjų pirkimų konkursų organizavimas, konkursinės medžiagos ruošimas, finansų valdymas, ataskaitų rengimas ir konsultacijos.
  • ES finansuojamų projektų viešinimas.
  • Strateginių planavimo dokumentų ir bendrųjų planų rengimas.
  • Mokymai.

Siųskite savo paklausimą dėl paslaugų Tomui Žitkevičiui, el.paštu: tomas@sepc.lt Visų SEPC atliktų darbų ir projektų sąrašas yra pateiktas skiltyje „PROJEKTAI „.
 Mūsų išoriniai projektai: Kultūrinio turizmo ir paveldo portalas – www.musupaveldas.lt

Lietuvos Ūkio raidos įžvalga – www.izvalga.lt