NVO APKLAUSA DĖL PLANUOJAMOS ŠVEICARIJOS PARAMOS PROGRAMOS

Viešoji įstaiga „Socialinės ir ekonominės plėtros centras“ Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos užsakymu įgyvendina projektą „Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos nevyriausybinių organizacijų (NVO) subsidijų schemos galimybių studijos rengimas“ ir organizuoja Lietuvos NVO tyrimą. Tyrimo tikslas – identifikuoti svarbiausias Lietuvos NVO problemas, NVO institucinių gebėjimų atitikimą visuomenės poreikiams, NVO pasirengimą veiksmingai panaudoti būsimą Lietuvos ir Šveicarijos finansinę paramą ir nustatyti svarbiausias šios paramos kryptis visuomenės poreikiams tenkinti.
Šio tyrimo pagrindu vykdytojas pateiks rekomendacijas Finansų ministerijai ir Šveicarijos fondui dėl Lietuvos NVO veiklų finansavimo iš Šveicarijos valstybės lėšų. Anketą užpildyti jūs užtruksite apie 10-15 min. Atsakyti į žemiau pateiktus klausimus turėtų  Jūsų organizacijos vadovas (-ė) arba valdybos/tarybos atsakingas asmuo. Anketa yra anonimiška, taigi, jūsų atsakymų konfidencialumą garantuojame.
Apibendrintą tyrimo rezultatų analizę š.m. vasario mėn pradžioje paskelbsime internetinėse svetainėse www.sepc.lt ir www.nisc.lt. Tyrimo rezultatus taip pat pristatysime viešo seminaro metu 2010 m. vasario mėn.
Apie tai visus tyrimo dalyvius atskirai informuosime e-paštu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *