PIRMASIS COWORKINGO CENTRAS – HUB VILNIUS PRADEDA 5 VEIKLOS MĖNESĮ

Jau praėjo 4 mėnesiai nuo pirmojo Lietuvoje coworkingo centro – Hub Vilnius, kurio operatorius yra VšĮ Socialinės ir ekonominės plėtros centras, atidarymo. Kaip, turbūt, žinote Hub Vilnius įsikūrė Šiaurės miestelio technologijų parke, J.Galvydžio 5.

Per šį laikotarpį daugiau nei 40 laisvai samdomų profesionalų: programuotojų, dizainerių, rinkodaros specialistų, socialinių verslininkų ir kt naudojosi, o dauguma ir tebesinaudoja Hub Vilnius paslaugomis. Kovo mėn. prie Hub narių prisijungė keli Vilniuje gyvenantys užsieniečiai.

Coworkingo idėja sulaukė įvairiapusio palaikymo – turime nuolatinių rėmėjų, kas mėnesį į Hubą ateina nauji nariai, apie mus rašo ir rodo 🙂 žiniasklaida.

Džiaugiamės savo kolegų iš Kauno iniciatyvumu – vasario viduryje atsidarė pirmas coworkingo centras Kaune – Hub Kaunas (Vilniaus g. 22).

Be profesinių, pažintinių ir informacinių renginių, kas dvi savaitės hube vyksta atviro coworkingo sesijos – Jelly, kurių metu visi norintys, o ne tik nariai, gali nemokamai išbandyti darbo sąlygas, susipažinti ir pabendrauti su Hub nariais.

Hub veiklą prižiūri savanoriai ir patys nariai.

Daugiau informacijos: www.hubvilnius.lt ir www.facebook.com/HubVilnius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *